Zaposlitev

TRENUTNO IŠČEMO

Sodelavec v marketingu / tekstopisec (m/ž)
Marketing Associate / Copywriter

Opis delovnega mesta:
Iščemo novega sodelavca za delo v urejenem delovnem okolju z možnostjo dolgoročnega sodelovanja. Išče se komunikativen in proaktiven kandidat za delo v marketingu.

Vaše glavne naloge bodo:

  • priprava in izvajanje marketinških / prodajnih prezentacij
  • priprava in prevajanje ostalih gradiv oz. besedil za predstavitve produktov podjetja Inovatio d.o.o.
  • pisanje člankov in tržno prodajnih besedil v slovenskem in angleškem jeziku
  • svetovanje in podpora sodelavcem iz prodajnega oddelka v zvezi s prezentacijami
  • sledenje trendom in nenehno posodabljanje prezentacijskih / promocijskih gradiv, podajanje predlogov izboljšav s ciljem za doseganje čim boljših poslovnih rezultatov
  • razvoj in spremljanje strategije nastopa na družbenih omrežjih;
  • kreiranje vsebine, slik in video posnetkov za družbena omrežja družbe (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, splete strani …);
  • realizacija in analiza spletnih oglaševalskih kampanj (Facebook, Adwords);
  • delo z različnimi vrstami programske opreme za digitalni marketing;
  • priprava in pomoč pri oblikovanju oz. urejanju dokumentov (PR, tiskani materiali, družbeni mediji itd.) v sodelovanju z oblikovalcem
  • spremljanje in vzdrževanje vseh baz podatkov, povezanih s spletnimi in družbenimi mediji (GDPR, prijave, pregledi proračuna itd...);
  • sodelovanje med oddelki za zagotavljanje ustrezne usmeritve;
  • organizacija in vodenje dogodkov v sodelovanju z ostalimi oddelki
Pogoji:
  • V. , VI. ali VII. stopnja izobrazbe
  • aktivno znanje tujih jezikov: angleško in hrvaško, govorno in pisno
  • želja po nenehnem izboljševanju (sposobnost hitrega učenja, razmišljanje izven okvirjev)
  • zahtevno računalniško znanje (delo s preglednicami in urejevalnik besedil) v okolju Windows
  • pozitiven pristop do sodelavcev in strank
  • komunikativnost in predvsem samoiniciativnost
  • poznavanje digitalnega marketinga in družbenih omrežij,
  • znanja in izkušnje s področja pisanja besedil,
  • odlično poznavanje računalniških orodij MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • natančnost
  • sposobnost kreativnega razmišljanja in iskanja kreativnih rešitev
Zaželjeno:
  • poznavanje oblikovalskih programov – InDesing, Photoshop ind
  • predhodno znanje izvajanja oglaševalskih kampanj na socialnih omrežjih
Nudimo vam:
  • zaposlitev za določen čas s 6-mesečnim poskusnim obdobjem
  • enoizmensko delo, delovnik od 8.00h do 16.00h ali fleksibilni delovnik
  • možnost osebnega in kariernega razvoja
  • mlada, dinamična in inovativna ekipa
  • lokacija dela: Maribor

Kandidate in kandidatke, ki jih naša ponudba zanima in ki so se v njej prepoznali, vabimo, da oddajo prijave (obvezno priložiti življenjepis in motivacijsko pismo) na naš e-naslov daniela.kolednik@inovatio.si.
Delovno razmerje se sklene za določen čas z možnostjo podaljšanja.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Vas zanima delo v našem podjetju?

Smo distributer svetovno priznane in vodilne znamke interaktivnih rešitev SMART Board (SMART Technologies) ter številnih drugih znamk.

Prisotni smo v naslednjih državah: Slovenija, Madžarska, Hrvaška, Bosna in Hercegovina, Črna Gora, Albanija, Kosovo, Makedonija in Bolgarija. Mednarodno sodelovanje prinaša številne prednosti, hkrati pa zahteva določena znanja na področju prodaje in izobraževanja.

Kaj pričakujemo?

Bistveno je, da imajo naši sodelavci odgovoren in pozitiven odnos do dela. Pričakujemo, da so zavezani k uspehu in da so jim blizu vrednote, kot so: zaupanje, zanesljivost, prijaznost, pripadnost podjetju, odgovornost, strokovnost, medsebojno spoštovanje in odprta komunikacija.

Kaj Vam lahko ponudimo?

Za naše zaposlene ohranjamo in razvijamo dobre prakse na vseh področjih delovanja. V našem podjetju boste našli priložnost zase vsi, ki:
-         Vam je blizu pojem družbene odgovornosti,
-         ste praktični in iznajdljivi,
-         dobro opažate tržne priložnosti in znate predlagati možne izboljšave
-         ste odgovorni in imate skrben odnos do dela ter
-         radi sodelujete z različnimi ljudmi.
V našem podjetju Vam ponujamo raznolike karierne možnosti, od operativnih del na različnih delovnih področjih, pa vse do zahtevnih strokovnih del.

Vabimo Vas, da se nam predstavite.

V našo sredino vabimo obetavne posameznike, ki v našem podjetju prepoznate priložnost za nadaljnji razvoj karierne poti.

Svojo ponudbo nam lahko pošljete tudi, v kolikor nimamo objavljenega prostega delovnega mesta, ki bi ustrezalo Vašim znanjem, željam in pričakovanjem?
V ponudbi zapišite, katero področje dela Vas posebej zanima, Vaše izkušnje, … Preverili bomo ali obstaja možnost sodelovanja in Vam odgovorili.

Če se bo pojavila potreba po zaposlitvi posameznika Vašega profila, Vas bomo povabili k sodelovanju pri nadaljnjih korakih izbora kandidatov.